Опис методики. Методика являє собою короткий самооцінний опитувальник, що складається з 33 тверджень. Визначає базисні копінг-стратегії, їх виразність у структурі вміння справлятися зі стресом. Тристадійний факторний аналіз різноманітних ситуаційно-специфічних копінг-відповідей на стрес дозволив Д. Амірхану визначити три базисні копінг-стратегії: вирішення проблем, пошук соціальної підтримки, уникнення (ухилення).
Вік досліджуваних: Опитувальник може застосовуватися для дослідження осіб підліткового та юнацького віку, а також дорослих людей.
Форма проведення: письмове опитування.
Інструкція: На бланку представлено кілька можливих варіантів подолання неприємностей. Ознайомившись із твердженнями, Ви можете визначити, які із запропонованих варіантів зазвичай Вами використовуються. Усі Ваші відповіді залишаться невідомими стороннім. Спробуйте згадати одну з серйозних проблем, з якими Ви зіткнулися за останні 6 місяців, яка змусила Вас неабияк турбуватися, і опишіть цю проблему в кількох словах. Тепер, читаючи наведені нижче твердження, беріть одну з трьох найбільш прийнятних відповідей для кожного.
Джерело опису методики: http://cito-web.yspu.org/link1/metod/met35/node30.html
Тип файлу: *.xlsx (Excel)
Кількість аркушів: 4
Аркуш 1: Введення даних (замовити форму можна на будь-яку кількість респондентів)
Аркуш 2: Переклад у бали
Аркуш 3: Сума балів
Аркуш 4: Частотний розподіл
Дані на скріншотах наведені для демонстрації, згенеровані автоматично та не є реальними відповідями респондентів.